Vše o povrchu SmartSoft

Typy povrchu SmartSoft

 

SmartSoft 35   SmartSoft 35 tlumí pád do výšky 1,6 m
SmartSoft 50   SmartSoft 50 tlumí pád do výšky 1,8 m
SmartSoft 70   SmartSoft 70 tlumí pád do výšky 2,2 m
SmartSoft 90   SmartSoft 90 tlumí pád do výšky 2,7 m
SmartSoft 11   SmartSoft 11 – ideální povrch na sportoviště, multifunkční plochy bez rizika pádu nad 90cm, chodníky atp. Podmínkou je pevný a stabilní podklad.
Elastická podložka s keramickým kamenivem   Elastická podložka s keramickým kamenivem – směs SBR granulátu, keramického kameniva a polyuretanového pojiva. Ideální pod SmartSoft 11 v případě, že se jedná o sportovní hřiště nebo plochu, vyžadující relativně tvrdší povrch. Pokládá se převážně na štěrkový podklad nebo na starý pevný podklad, kde je nutné jeho vyrovnání.
Elastická podložka s keramickým kamenivem   Elastická podložka - Ideální pod SmartSoft 11. Spodní vysoce elastická vrstva se vyrábí z tzv. SBR granulátu (Styrene Butadene Rubber - recyklovaná technická guma) smícháním se speciálním polyuretanovým pojivem. Její tloušťka je dimenzována dle požadované pádové výšky od 25 do 80 mm tak, aby splňovala příslušná kritéria dle normy. Čím silnější je tato vrstva, tím větší výšku pádu je schopna pohltit. Skvělou možností je průběžná změna tloušťky této vrstvy dle pádových výšek jednotlivých prvků, aniž by to bylo viditelné.