SmartSoft

Bezpečný povrch SmartSoft - lepší než ostatní

 

Dlouhá životnost

 

Nejnižší náklady na údržbu

 

Vždy bez louží

 

Skvělý vzhled s vysokou přidanou hodnotou

 
 

Bezpečný povrch SmartSoft - lepší než ostatní

 

Dlouhá životnost

 

Nejnižší náklady na údržbu

 

Vždy bez louží

 

Skvělý vzhled s vysokou přidanou hodnotou

Složení povrchu SmartSoft

důraz na nejkvalitnější suroviny a profesionální přístup

ZÁKLADNÍ VRSTVA SBR

ZÁKLADNÍ VRSTVA SBR – RECYKLOVANÁ TECHNICKÁ PRYŽ

Elastická spodní vrstva se vyrábí z nasekané recyklované technické gumy smíchané se speciálním polyuretanovým pojivem. Její tloušťka je dimenzována dle požadované pádové výšky od 25 do 80 mm tak, aby splňovala příslušná kritéria dle normy. Čím silnější je tato vrstva, tím větší je pružnost povrchu.

VRCHNÍ VRSTVA EPDM

VRCHNÍ VRSTVA EPDM – CELOPROBARVENÝ UMĚLÝ KAUČUK

Trvanlivá nášlapná vrstva. EPDM granule jsou vyráběny v různých barvách. EPDM granulát je smíchán se speciálním polyuretanovým pojivem. Pokládá se ve vrstvě 10–11 mm opět jako monolitická vrstva beze spojů. EPDM vrstvu je možné na pevný podklad položit i samostatně bez vrstvy základní SBR.

POLYURETANOVÉ POJIVO

POLYURETANOVÉ POJIVO

Základní nejdůležitější složka našich bezpečných povrchů je polyuretanové pojivo nejlepší kvality. Používá se několik typů v závislosti na požadovaných vlastnostech povrchu, způsobu zpracování a ročním období (teplota, vlhkost).

Příprava základní vrstvy SBR

Příprava vrchní vrstvy EPDM

Barevné možnosti SmartSoft

Základní barvy

Barevné mixy

Velmi praktické jsou mixy barev, kde je možné např. kombinací levné a dražší barvy získat velmi atraktivní a netradiční vzhled povrchu. Výhodou je, že na povrchu těchto mixů není tak viditelné znečištění.

Cenově výhodné barvy řady Ekosoft

Základní nejdůležitější složka našich barevných povrchů je polyuretanové pojivo nejlepší kvality. Používá se několik typů v závislosti na požadovaných vlastnostech povrchu, způsobu zpracování a ročním období.

Barevnice řady Ekosoft

4soft